Kolekcja jesienna już wkrótce!

O nas

 

 

Historia EVOLUTION zaczyna się w 2005 roku. Na bazie doświadczeń - zdobywanych od 1992 w branży mody męskiej - powstał pomysł stworzenia własnej marki. Cel był jeden: zaprojektować i stworzyć wysokiej jakości męskie ubrania, które będą komfortowe w noszeniu, połączyć klasyczną elegancję ze sportowymi elementami oraz najnowszymi trendami.
Stworzyć w ten sposób nieprzypadkowe kolekcje o charakterze swobodnej elegancji. Wraz z rozwojem zaczęliśmy tworzyć pełne kolekcje uzupełnione o dodatki i akcesoria. Nasze produkty powstają w jednych z najlepszych zakładów odzieżowych w Polsce i Turcji pod względem jakości i technologi.
 
Dysponujemy własnymi salonami sprzedaży z lokalizacjami w najpopularniejszych galeriach handlowych oraz sklepem internetowym. Współpracujemy również na zasadach partnerskich z ponad 50 salonami sprzedaży w całej w Polsce, uzupełniając ich kolekcje o nasze ubrania.
 
Od początku tworzenia marki EVOLUTION skupialiśmy się na dążeniu do perfekcji zarówno na poziomie tworzenia produktu jaki i jakości obsługi.
 

 

Drugi kierunek naszej działalności to salony  Evolution BIG SIZE  z kolekcjami odzieży męskiej w dużych rozmiarach. Powstały na bazie zdobytych przez lata doświadczeń i bezpośredniego kontaktu z naszymi klientami.

Mamy nadzieję że rozszerzenie naszej oferty o odzież w rozmiarach 2XL-9XL i tworzenie nowych, profesjonalnych salonów  Evolution BIG SIZE wypełni lukę jaka istnieje na rynku odzieżowym.

 

 
Aleksandra i Robert Stachowscy
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl